Cevap – Clash of Clans Hesap Aktarma Satma Tasima
Adınız
Başlık
Mesaj
veya Çıkış
Cevap olarak
Clash of Clans Hesap Aktarma Satma Tasima
— by ByZaL ByZaL

Clash Of Clans, son zamanlarda çok popüler olan strateji oyunudur. Clash Of Clans artık satabileceğiniz bir oyun haline geldi. Oyunu satmak isteyenler yada oyunu başka telefona aktarmak isteyenler aşağıda anlattığım yönetimi kullanarak yeni cihazlarında Clash Of Clans’ı oynayabilirler.

 

1- Oyuna girdikten sonra sağ alt kısımda Dükkan yazan kısmın üzerinde bulunan ayarlar bölümüne tıklıyoruz. Açılan pencereden Cihazlar > Bir cihazı bağla seçeneğine tıklıyoruz.

1

 

2- Aşağıda bulunan pencerede şuan oyununuzun kurulu olduğu cihaz eski olacağından dolayı Bu Eski Cihaz seçeneğine tıklıyoruz.

2

 

3- Eğer cihazınızı Android’den Android’e taşıyorsanız alt kısımda ki resim gibi olacaktır. Eğer Android’den IOS’a geçirecekseniz alt kısımda bulunan Bir Başka Cihaza Bağlamak İstiyorum seçeneğine tıklıyoruz.

3

 

4- 3.Adımda ki işlemi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki pencere açılacak. Bu kodu taşıyacağımız (yeni) cihaza giriyoruz.

4

 

5- Yeni Cihaza kodu nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız 5,6,7,8. adımları izleyiniz.

 

6- Yeni cihazınızda oyuna girdikten sonra sağ alt kısımda Dükkan yazan kısmın üzerinde bulunan ayarlar bölümüne tıklıyoruz. Açılan pencereden Cihazlar > Bir cihazı bağla seçeneğine tıklıyoruz.

1

 

7- Aşağıda bulunan pencerede şuan oyununuzun kurulu olduğu cihaz eski olacağından dolayı Bu Yeni Cihaz seçeneğine tıklıyoruz.

5

 

8- 7.adımı uyguladıktan sonra aşağıdaki pencere açılacaktır. Bu pencereye eski cihazınızdan aldığınız kodu yazmanız gerekmektedir. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus var. Eski cihazınızdan aldığınız kodu 3 dakika içerisinde yeni cihazınıza girmeniz. Aksi takdirde 3 dakika dolduktan sonra şifre geçersiz duruma geliyor. Tekrardan aynı yolu izleyerek yeni şifre alabilirsiniz.

6

7

 

Kaynak : Serkanyilmaz

Clash Of Clans,Clans, hile, hack, cheats, türkiye, tr, klan, türk, android, apple, ipad, iphone, ipod, crack, of, clash